fbpx

Digitālais mārketings

SEM - meklētājprogrammu mārketings

Meklētājprogrammu mārketings (MEM) ir digitālā mārketinga stratēģija, kas ietver vietnes vai tīmekļa lapas reklamēšanu, palielinot tās redzamību meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP). SEM galvenokārt sastāv no diviem galvenajiem komponentiem:

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO): SEO ietver vietnes satura, struktūras un citu elementu optimizēšanu, lai uzlabotu tās dabisko (neapmaksāto) meklētājprogrammu klasifikāciju. Šis process ir vērsts uz vietnes padarīšanu meklētājprogrammām draudzīgāku un atbilstošāku lietotāju meklēšanas vaicājumiem. SEO paņēmieni ietver atslēgvārdu izpēti, optimizāciju lapā (piemēram, metatagus, virsrakstus, satura optimizāciju), optimizāciju ārpus lapas (piemēram, atpakaļsaišu izveide, sociālo mediju signāli) un tehnisko optimizāciju (piemēram, vietnes ātrumu, draudzīgumu mobilajām ierīcēm). .

Maksas par klikšķi reklāma (PPC): PPC reklamēšana ļauj uzņēmumiem rādīt savas reklāmas meklētājprogrammu rezultātos pēc konkrētiem atslēgvārdiem vai frāzēm. Reklāmdevēji nosaka cenas par atslēgvārdiem, un, kad lietotājs meklē šos atslēgvārdus, reklāmas tiek parādītas labi redzamā vietā meklēšanas rezultātos. Reklāmdevēji maksā tikai tad, kad lietotājs noklikšķina uz viņu reklāmām, tāpēc termins "maksa par klikšķi". Populārākā PPC reklamēšanas platforma ir Google Ads, kas ļauj uzņēmumiem izveidot un pārvaldīt savas kampaņas, iestatīt budžetus un atlasīt konkrētus demogrāfiskos datus vai atrašanās vietas.

Papildu komponenti un stratēģijas, kas var būt daļa no MPM, ietver:

Attēlojuma reklāma: tas ietver vizuālu vai grafisku reklāmu izvietošanu vietņu tīkla vietnēs. Šīs reklāmas var tikt rādītas dažādos formātos, piemēram, reklāmkarogos, attēlos vai videoklipos, un parasti tās tiek atlasītas, pamatojoties uz lietotāju demogrāfiskajiem datiem, interesēm vai uzvedību.

SEM mārketings. Atkārtots mārketings, kas pazīstams arī kā atkārtota mērķauditorijas atlase, ietver reklāmu rādīšanu lietotājiem, kuri iepriekš ir apmeklējuši vietni vai mijiedarbojušies ar zīmolu. Šī stratēģija palīdz saglabāt zīmolu potenciālo klientu priekšā un mudina viņus atkārtoti apmeklēt vietni vai veikt vēlamo darbību.

Vietējais meklēšanas mārketings: tas koncentrējas uz vietnes vai uzņēmumu saraksta optimizēšanu vietējiem meklēšanas vaicājumiem, īpaši uzņēmumiem, kas apkalpo noteiktus ģeogrāfiskos apgabalus. Vietējā meklēšanas mārketings ietver tādas stratēģijas kā pakalpojuma “Google mans uzņēmums” ierakstu optimizēšana, tiešsaistes atsauksmju pārvaldība un mērķauditorijas atlase pēc atrašanās vietai raksturīgiem atslēgvārdiem.

Galvenās lapas optimizācija: galvenās lapas ir īpašas tīmekļa lapas, kas paredzētas, lai apmeklētājus pārvērstu par potenciālajiem pirkumiem vai klientiem. SEM ietver šo lapu optimizēšanu, lai uzlabotu to atbilstību, lietotāja pieredzi un reklāmguvumu līmeni. Lai palielinātu rezultātus, tiek izmantotas tādas metodes kā A/B testēšana, veidlapu izvietojumu optimizēšana un skaidrs aicinājums uz darbību.

Analytics un izsekošana: datu pārraudzība un analīze ir būtiska, lai novērtētu MPM kampaņu efektivitāti. Izsekošanas rīki, piemēram, Google Analytics, sniedz ieskatu vietnes trafikā, reklāmguvumu līmeņos, lietotāju uzvedībā un citos vērtīgos rādītājos. Šo datu analīze palīdz uzlabot stratēģijas, identificēt iespējas un pieņemt uz datiem balstītus lēmumus pastāvīgai optimizācijai.

SEM mērķis ir piesaistīt vietnei mērķtiecīgu trafiku, palielināt zīmola redzamību un radīt reklāmguvumus vai potenciālos pirkumus, izmantojot SEO, PPC reklāmu un citu papildu stratēģiju kombināciju.


Rezultāti 1 - 1 no 1

SEM pakalpojumi


Meklētājprogrammu mārketinga (SEM) pakalpojumi ietver ...