fbpx

Video un animācija

Nekustāmā īpašumu video reklāma

Sociālo mediju kampaņa: izmantojiet tādas platformas kā Facebook, Instagram un Twitter, lai izveidotu mērķtiecīgas reklāmas, kas demonstrē jūsu īpašumu sarakstus. Izmantojiet augstas kvalitātes attēlus un saistošus parakstus, lai piesaistītu uzmanību un mudinātu potenciālos pircējus sazināties.

Atvērto durvju dienas pasākumi: rīkojiet atvērto durvju dienas pasākumus, lai potenciālie pircēji varētu izpētīt īpašumu tieši. Reklamējiet šos pasākumus, izmantojot vietējos laikrakstus, tiešsaistes sludinājumus un sociālos medijus. Apsveriet iespēju nodrošināt atspirdzinājumus un piedāvāt stimulus, piemēram, bezmaksas mājas apskati vai konsultācijas.

Virtuālās ekskursijas: digitālajā laikmetā virtuālās ekskursijas ir kļuvušas arvien populārākas. Izmantojiet 360 grādu fotogrāfiju vai virtuālās realitātes tehnoloģiju, lai radītu aizraujošu pieredzi potenciālajiem pircējiem, kuri fiziski nevar apmeklēt īpašumu. Reklamējiet šīs virtuālās ekskursijas savā vietnē un sociālo mediju platformās.

Sadarbojieties ar vietējiem uzņēmumiem: sadarbojieties ar vietējiem uzņēmumiem, piemēram, mēbeļu veikaliem, interjera dizaineriem vai labiekārtošanas veikaliem, lai piedāvātu ekskluzīvas atlaides vai kuponus potenciālajiem pircējiem. Tas var radīt pievienoto vērtību un stimulu pircējiem, ņemot vērā jūsu īpašumu.

Drukāt mārketinga materiālus: izstrādājiet un izplatiet augstas kvalitātes brošūras, skrejlapas un pastkartes ar jūsu īpašuma ierakstiem. Novietojiet šos materiālus vietējos kopienas centros, kafejnīcās un citās vietās ar intensīvu satiksmi, kur potenciālie pircēji var ar tiem saskarties.

E-pasta mārketinga kampaņas: izveidojiet ieinteresēto pircēju e-pasta sarakstu un regulāri sūtiet atjauninājumus par jauniem sarakstiem, cenu samazinājumiem un ekskluzīviem piedāvājumiem. Iekļaujiet vizuāli pievilcīgus attēlus un pārliecinošus īpašumu aprakstus, lai piesaistītu viņu uzmanību.

Vietējā sponsorēšana: sponsorējiet vietējos pasākumus vai sporta komandas savā reģionā. Tas var palīdzēt palielināt zīmola atpazīstamību un radīt pozitīvu asociāciju ar jūsu nekustamo īpašumu biznesu. Apsveriet iespēju izvietot sludinājumus pasākumu programmās vai izvietot reklāmkarogus pasākumu norises vietās.

Ieteikumu programma: piedāvājiet stimulus saviem pašreizējiem klientiem vai kontaktpersonām, kas nosūta pie jums jaunus pircējus. Tas var būt naudas balvas, dāvanu kartes vai atlaides nākamajam pirkumam vai pārdošanai. No mutes mutē izplatīti ieteikumi ir spēcīgi nekustamo īpašumu nozarē.

Dronu fotogrāfija un videogrāfija: izmantojiet aerofotogrāfiju un videogrāfiju, lai demonstrētu īpašumu un tā apkārtni. Drons var nodrošināt satriecošus vizuālos attēlus, kas potenciālajiem pircējiem sniedz unikālu skatījumu un labāku izpratni par īpašuma īpašībām.

Mērķtiecīga tiešsaistes reklamēšana: izmantojiet tādas platformas kā Google Ads vai sociālo mediju platformas, lai vadītu mērķtiecīgas reklāmas kampaņas. Iestatiet konkrētus demogrāfiskos un ģeogrāfiskos parametrus, lai sasniegtu potenciālos pircējus savā mērķa tirgū.

Neaizmirstiet ievērot vietējos likumus un noteikumus par reklamēšanu un nodrošiniet, lai jūsu akcijas precīzi atspoguļotu jūsu pārdotos īpašumus.


Rezultāti 1 - 1 no 1

Order real estate promo video


Introducing our stunning real estate property - a ...