fbpx

Video un animācija

Ekrānieraksta video

Screencasting video ir populāra veida demonstrēt programmatūras lietojumprogrammas, veidot pamācības vai kopīgot savu ekrānu ar citiem dažādām vajadzībām. Kad izmantojat screencasting video pakalpojumu vai programmatūru, tam parasti ir dažādas funkcijas un iespējas, lai jūs varētu efektīvi veidot un kopīgot šāda veida video. Šeit ir dažas izplatītas funkcijas un komponentes, ko var sagaidīt no screencasting video pakalpojuma:

 1. Ekrāna ieraksts:

  • Screencasting pakalpojuma galvenā funkcija ir iespēja ierakstīt datora ekrānu. Tas ļauj jums fiksēt visu, kas notiek jūsu ekrānā, ieskaitot lietojumprogrammas, tīmekļa vietnes un citas lietas.
 2. Audio ieraksts:

  • Daudzi screencasting pakalpojumi ļauj ierakstīt audio, ieskaitot jūsu balsi un sistēmas skaņas. Tas ir noderīgi, lai skaidrotu, kas notiek video.
 3. Tīmekļa kamera virslikts:

  • Daži screencasting rīki ļauj iekļaut tīmekļa kameras virsliktu, kas nozīmē, ka jūs varat ierakstīt sevi (jūsu sejas izteiksmi), vienlaikus reģistrējot savu ekrānu. Tas bieži tiek izmantots pamācībām vai prezentācijām.
 4. Rediģēšanas rīki:

  • Pamata video rediģēšanas rīki parasti ir iekļauti screencasting pakalpojumā. Tas var ietvert ieraksta klipu sagriešanu, apgriešanu un saplūdināšanu, teksta, anotāciju vai izsaukumu pievienošanu un kopējā video kvalitātes uzlabošanu.
 5. Eksporta un koplietošanas iespējas:

  • Screencasting pakalpojumi parasti ļauj eksportēt ierakstītos video dažādos formātos (piemēram, MP4, AVI) un izšķirtspējās. Tie var arī piedāvāt iespējas tiešai video koplietošanai sociālo tīklu platformās vai video augšupielādei vietnēs.
 6. Pielāgošana:

  • Parasti varat pielāgot dažādus screencasting video aspektus, piemēram, izšķirtspēju, kadru ātrumu un audio kvalitāti. Daži pakalpojumi arī piedāvā uzņēmējdarbības iespējas, piemēram, ūdenszīmes vai logotipu pievienošanu.
 7. Reāllaika zīmēšana un izcelšana:

  • Daži screencasting rīki piedāvā reāllaika zīmēšanas un izcelšanas funkcijas, kas ļauj izcelt konkrētus ekrāna elementus, reģistrējot.
 8. Peles klikšķu efekti:

  • Bieži varat iespējot vizuālos efektus, kas uzsvērt peles klikšķus un kustības, padarot tos vieglāk uztveramākus skatītājiem.
 9. Plānošana un automatizācija:

  • Attīstītie screencasting pakalpojumi var ļaut plānot ierakstus, automatizēt atkārtotas uzdevumu veikšanu vai iestatīt iepriekš noteiktas ieraksta iestatījumus konkrētām lietojumprogrammām.
 10. Krātuve un tīmekļa integrācija:

  • Daži pakalpojumi piedāvā krātuvi jūsu ierakstītajiem video, atvieglojot piekļuvi un koplietošanu no jebkuras vietas. Tā var arī integrēties ar populārām tīmekļa krātuvēm, piemēram, Google Drive vai Dropbox.
 11. Tiesraides izsekošana:

  • Papildus ierakstīšanai daži screencasting rīki piedāvā tiesraides izsekošanas iespējas, ļaujot jums raidīt savu ekrānu un audio reāllaikā auditorijai.
 12. Lietotāja atbalsts un dokumentācija:

  • Labi screencasting pakalpojumi nodrošina lietotāja atbalstu un dokumentāciju, lai palīdzētu jums sākt darbu un novērstu problēmas.

Svarīgi ir atzīmēt, ka specifiskās funkcijas un iespējas var atšķirties atkarībā no konkrēta screencasting pakalpojuma. Jūsu izvēle jābalsta uz konkrētajām vajadzībām un preferences, kā arī budžeta apsvērumiem.


Neviens ieraksts nav atrasts.