fbpx

Programmēšana

Mājaslapas izstrāde uz Joomla

Array
Product SKU: WEDEJO

Product Info

Joomla ir jaudīga satura pārvaldības sistēma (CMS) vietņu izstrādei. Tas ietver Joomla programmatūras instalēšanu, dizaina veidnes atlasi, funkcionalitātes pievienošanu, izmantojot paplašinājumus, satura izveidi un organizēšanu, lietotāju piekļuves pārvaldību, optimizēšanu meklētājprogrammām, drošības nodrošināšanu un vietnes palaišanu. Regulāra apkope ir būtiska, lai vietne būtu droša un atjaunināta.

Drukāt

Mūsu kompānija piedāvā profesionālus Joomla izstrādes pakalpojumus, lai palīdzētu jums izveidot un pārvaldīt augstas kvalitātes tīmekļa vietnes. Izmantojot mūsu pieredzi un zināšanas, mēs nodrošinām pilna cikla Joomla izstrādi no uzstādīšanas līdz vietnes uzturēšanai.

Uzstādīšana

Mēs piedāvājam pilnīgu Joomla instalācijas un konfigurācijas pakalpojumu. Mūsu komanda nodrošinās, ka jūsu Joomla CMS tiek pareizi uzstādīta un konfigurēta, lai nodrošinātu optimālu darbību.

Veidnes izvēle

Izvēlēsimies un pielāgosim Joomla veidni, kas atbilst jūsu vietnes dizaina un izkārtojuma prasībām. Mēs nodrošinām, ka veidne ir gan estētiski pievilcīga, gan funkcionāla.

Paplašinājumi

Mūsu komanda instalēs un konfigurēs nepieciešamos Joomla paplašinājumus, lai jūsu vietnei pievienotu nepieciešamo funkcionalitāti. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams uzlabot SEO, integrēt e-komerciju vai izveidot kontaktu veidlapas, mēs atradīsim piemērotus risinājumus.

Satura izveide

Palīdzēsim jums izveidot un kārtot saturu, izmantojot Joomla satura pārvaldības sistēmu. Mēs izveidosim rakstus, kategorijas un izvēlnes, lai jūsu vietne būtu strukturēta un viegli pārvaldāma.

Izvēlnes un navigācija

Mēs izveidosim efektīvas navigācijas izvēlnes, lai lietotāji varētu viegli pārvietoties jūsu vietnē. Joomla ļauj izveidot dažādu veidu izvēlnes, un mūsu komanda nodrošinās, ka tās ir loģiski strukturētas un lietotājam draudzīgas.

Lietotāju pārvaldība

Piedāvājam pilnīgu lietotāju pārvaldības pakalpojumu, kas ietver lietotāju piekļuves un atļauju pārvaldību. Mēs palīdzēsim jums kontrolēt, kas var piekļūt un rediģēt dažādas jūsu vietnes daļas.

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO)

Mēs optimizēsim jūsu vietni meklētājprogrammām, izmantojot SEO draudzīgus URL, metatagus un citus SEO rīkus. Ar mūsu palīdzību jūsu vietne būs vieglāk atrodama un piesaistīs vairāk apmeklētāju.

Drošība

Mūsu komanda ieviesīs drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu vietni. Tas ietver regulāru Joomla un tās paplašinājumu atjaunināšanu, drošu paroļu izmantošanu un vietnes dublēšanu.

Veiktspējas optimizācija

Mēs optimizēsim jūsu vietnes veiktspēju, saspiežot attēlus, iespējot kešatmiņu un, ja nepieciešams, izmantojot satura piegādes tīklu (CDN). Tas nodrošinās ātru un efektīvu vietnes darbību.

Pārbaude

Pirms vietnes palaišanas mēs rūpīgi pārbaudīsim visas funkcijas un saderību ar dažādām ierīcēm. Mūsu komanda pārliecināsies, ka jūsu vietne ir pilnībā funkcionāla un lietotājiem draudzīga.

Testēšana

Kad esam apmierināti ar izstrādi un testēšanu, mēs atvērsim jūsu Joomla vietni. Mēs nodrošināsim, ka visi pagaidu vai viettura saturs ir aizstāts ar galīgo saturu.

Apkope

Piedāvājam regulāras apkopju pakalpojumus, kas ietver Joomla, tās paplašinājumu un satura atjaunināšanu. Regulāra apkope nodrošina jūsu vietnes drošību un veiktspēju.

Izvēloties mūsu Joomla izstrādes pakalpojumus, jūs iegūsiet uzticamu partneri, kas palīdzēs jums izveidot un uzturēt efektīvu un profesionālu tīmekļa vietni.