fbpx

Programmēšana

Rezerves kopija joomla mājas lapai

Array
Product SKU: PTBJW

Product Info

Lai izveidotu rezerves kopiju Joomla tīmekļa vietnei, instalējiet rezerves kopijas paplašinājumu, piemēram, Akeeba Backup vai XCloner, no Joomla paplašinājumu kataloga. Konfigurējiet paplašinājumu ar rezerves kopijas mērķi caur iestatījumiem, pēc tam palaidiet pilnu kopijas izveidi. Pārbaudiet rezerves kopijas failus un lejupielādējiet kopiju uz savu datoru, lai nodrošinātu papildu drošību. Periodiski pārbaudiet rezerves kopijas failus, lai nodrošinātu, ka tos var veiksmīgi atjaunot, ja tas ir nepieciešams.

Drukāt

Description

 

Lai izveidoti rezerves kopiju Joomla tīmekļa vietnei, varat ievērot šos vispārējos soļus:

  1. Piekļūstiet savai Joomla tīmekļa vietnes administrēšanas sadaļai, pierakstoties ar administratora piekļuves datiem.

  2. Kad esat pierakstījies, dodieties uz izvēlni "Paplašinājumi" un atlasiet "Paplašinājumu pārvaldnieks".

  3. Paplašinājumu pārvaldniekā noklikšķiniet uz cilnes "Pārvaldīt".

  4. Pārbaudiet, vai ir instalēti paplašinājumi vai komponenti, kas saistīti ar rezerves kopiju. Ja nav, varat izmantot trešās puses Joomla rezerves kopijas paplašinājumu, piemēram, "Akeeba Backup" vai "XCloner". Šos paplašinājumus varat lejupielādēt un instalēt no oficiālā Joomla paplašinājumu kataloga (https://extensions.joomla.org/).

  5. Ja izmantojat rezerves kopijas paplašinājumu, instalējiet to un aktivizējiet, vadoties pēc paplašinājuma dokumentācijas.

  6. Konfigurējiet rezerves kopijas paplašinājumu, norādot rezerves kopijas mērķi un citus attiecīgos iestatījumus. Parasti varat izvēlēties rezerves kopijas glabāšanu uz savas servera, lejupielādēt to uz savu datoru vai pat nosūtīt uz attālu vietu, piemēram, mākoņu glabātuvi.

  7. Kad rezerves kopijas paplašinājums ir pienācīgi konfigurēts, palaidiet pilnu Joomla tīmekļa vietnes dublējumu. Šis process var ilgt atkarībā no jūsu vietnes lieluma.

  8. Pabeidzot rezerves kopēšanas procesu, pārliecinieties, ka rezerves kopijas faili ir izveidoti veiksmīgi un ir pieejami. Ieteicams lejupielādēt rezerves kopijas failu kopiju uz savu vietējo datoru papildu drošībai.

  9. Neaizmirstiet periodiski pārbaudīt savus rezerves kopijas failus, lai nodrošinātu, ka tie ir derīgi un var tikt veiksmīgi atjaunoti, ja tas būs nepieciešams.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka konkrētie soļi var atšķirties atkarībā no izvēlētā dublējuma paplašinājuma vai jūsu Joomla tīmekļa vietnes specifiskajiem prasījumiem. Vietai precīzām norādēm vienmēr jāatlasa paplašinājuma dokumentācija.