fbpx

Programmēšana

Google analytics uzstādīšana internetaveikalam

Array
Product SKU: PTGAES

Product Info

Google Analytics e-komercijas iestatīšana ietver izsekošanas aktivizēšanu, produkta un darījumu uzraudzības konfigurēšanu, lietotāju uzvedības analizēšanu, maksājumu risinājumu integrēšanu, pielāgošanu izsekošanu, mērķu izveidi un nepārtrauktu uzturēšanu.

Drukāt

Google Analytics piedāvā dažādas funkcijas un iespējas e-komercijas izsekošanas iestatīšanai, lai palīdzētu uzņēmumiem uzraudzīt un analizēt tiešsaistes pārdošanas un darījumus. Iestatot Google Analytics e-komercijas izsekošanai, varat gaidīt šādas pakalpojumu un funkciju sniegšanu:

 1. Konta un īpašuma iestatīšana: Izveidojot Google Analytics kontu un īpašumu (tīmekļa vietni), ja to jau nav.

 2. E-komercijas izsekošanas konfigurācija: E-komercijas izsekošanas aktivizēšana jūsu Google Analytics īpašumā. Parasti tas ietver izsekošanas koda pievienošanu jūsu tīmekļa vietnes lapām, ko var veikt manuāli vai izmantojot tagu pārvaldības sistēmu, piemēram, Google Tag Manager.

 3. Uzlabota e-komercijas izsekošana: Uzlabotas e-komercijas izsekošanas iestatīšana, kas nodrošina detalizētāku informāciju par klienta iepirkšanās ceļu, piemēram, produktu iespaidiem, akcijām un atgriešanām.

 4. Produkta izsekošana: Produkta izsekošanas konfigurēšana, lai uzraudzītu individuālu produkta veiktspēju, tostarp produktu apskatus, produktu pievienošanas grozam darbības un pirkumus.

 5. Darījumu izsekošana: Darījumu izsekošanas iestatīšana, lai reģistrētu un analizētu pārdošanas datus, tostarp kopējo ieņēmumu, pārdoto vienību skaitu un vidējo pasūtījuma vērtību.

 6. Iepirkšanās uzvedības analīze: Lietotāju uzvedības izsekošana iepirkšanās procesa laikā, piemēram, produktu detaļu skatīšanu, preču pievienošanu grozam un turpmāko norēķinu veikšanu.

 7. Norēķinu procesa izsekošana: Norēķinu procesa soļu uzraudzība, lai identificētu vietnes lietotājus, kuri var atteikties vai atstāt savus grozus.

 8. Konversijas ātruma analīze: Konversijas ātruma aprēķināšana galvenajiem pasākumiem, piemēram, produktu pievienošanai grozam, norēķinu veikšanai un pirkuma veikšanai.

 9. Atmaksu un atgriešanu izsekošana: Atmaksu un atgriešanu izsekošanas ieviešana, kas palīdz saprast produktu atgriešanu ietekmi uz jūsu e-komercijas uzņēmējdarbību.

 10. Daudzdomēnu izsekošana: Dažādu domēnu vai apakšdomēnu iestatīšana, ja jūsu e-komercijas vietne aptver vairākus domēnus vai apakšdomēnus.

 11. Integrācija ar maksājumu vārtiem: Integrēšanās ar maksājumu vārtiem (piemēram, PayPal, Stripe), lai precīzi reģistrētu darījumu datus.

 12. Notikumu izsekošana: Notikumu izsekošanas iestatīšana konkrētām lietotāja mijiedarbībām, piemēram, klikšķiem uz akciju baneriem, sociālo kopīgošanas pogām vai video skatījumiem.

 13. Pielāgotas dimensijas un mērījumi: Pielāgoto dimensiju un mērījumu definēšana, lai izsektu papildu datus, kas ir specifiski jūsu e-komercijas uzņēmējdarbībai, piemēram, klientu demogrāfisko datus vai produktu kategorijas.

 14. Mērķa iestatīšana: Mērķu izveide Google Analytics, lai mērītu konkrētus pasākumus, kas noved pie konversijām, piemēram, veidlapu iesniegšanu vai jaunumu abonēšanu.

 15. E-komercijas atskaites: Piekļuve un interpretācija e-komercijas atskaitēm Google Analytics, tostarp pārdošanas veiktspējas, produkta veiktspējas un iepirkšanās uzvedības atskaitēm.

 16. Analītikas apmācība: Apmācība vai dokumentācija, kas palīdz saprast, kā efektīvi izmantot e-komercijas izsekošanas datus uzņēmējdarbības atziņu iegūšanai un lēmumu pieņemšanai.

 17. Nepārtraukta atbalsta un uzturēšanas nodrošināšana: Nodrošinot, ka e-komercijas izsekošana turpina darboties pareizi un veicot nepieciešamos pielāgojumus, lai pielāgotos jūsu tīmekļa vietnes vai uzņēmējdarbības procesu izmaiņām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tieši sniegtie pakalpojumi var atšķirties, un iestatīšanas un pielāgošanas apjoms būs atkarīgs no jūsu konkrētajiem uzņēmējdarbības vajadzībām un mērķiem. Svarīgi ir strādāt ar pakalpojumu sniedzēju vai konsultantu, kurš varēs pielāgot iestatījumus jūsu unikālajām prasībām.