fbpx

Programmēšana

Set up google search console

Izveidot google search konsoli

Array
Product SKU: PTSUGSC

Product Info

Google Search Console ir bezmaksas Google rīks, kas palīdz vietnes īpašniekiem uzraudzīt un pārvaldīt savas vietnes klātbūtni Google meklēšanas rezultātos. Tas sniedz ieskatu meklēšanas veiktspējā, indeksēšanas statusā un problēmās, kas ietekmē jūsu vietnes redzamību. Pēc īpašumtiesību verificēšanas jūs varat piekļūt ziņojumiem, iesniegt vietņu kartes, pārbaudīt kļūdas un optimizēt savu vietni, lai iegūtu labākus meklēšanas rangus.

Drukāt

Description

Google Search Console iestatīšana ir vienkāršs process. Tas ietver jūsu vietnes īpašumtiesību verifikāciju un pēc tam piekļuvi dažādām rīkiem un ziņojumiem, lai uzraudzītu tās veiktspēju Google meklēšanas rezultātos. Šeit ir, kā jūs varat iestatīt Google Search Console:

 1. Pieteikties vai Izveidot Google kontu: Ja jums nav Google konta, jums būs jāizveido viens. Ja jums jau ir konts, pierakstieties tajā.

 2. Piekļūt Google Search Console: Dodieties uz Google Search Console tīmekļa vietni: https://search.google.com/search-console/

 3. Pievienot īpašumu (Vietni): Noklikšķiniet uz "Pievienot īpašumu" pogas. Jums tiks lūgts ievadīt savas vietnes URL. Pārliecinieties, ka ievadāt pilno URL, iekļaujot "http://" vai "https://". Noklikšķiniet uz "Turpināt", kad būsit gatavi.

 4. Izvēlēties Verifikācijas Metodi: Google ir jāpārbauda, ka jūs esat vietnes īpašnieks, ko jūs cenšaties pievienot. Pieejamas vairākas verifikācijas metodes. Izvēlieties tādu, kas jums vislabāk der. Ipratnās metodes ietver:

  • HTML faila augšupielādi: Lejupielādējiet HTML verifikācijas failu, ko nodrošina Google, un tad augšupielādējiet to uz jūsu vietnes saknes direktoriju, izmantojot FTP klientu vai failu pārvaldnieku.
  • HTML meta tagu: Pievienojiet meta tagu jūsu vietnes mājaslapas sadaļā.
  • Domēna nosaukuma sniedzējs: Verificējiet, izmantojot savu domēna nosaukuma sniedzēju, ja Google to atbalsta.
  • Google Analytics: Ja jums ir iestatīts Google Analytics jūsu vietnei, to var izmantot kā verifikācijas metodi.
 5. Verificēt īpašumtiesības: Sekojiet norādījumiem izvēlētajai verifikācijas metodē, lai pabeigtu verifikācijas procesu. Pabeidzot verifikāciju, jums būs piekļuve jūsu vietnes Search Console informācijas panelim.

 6. Pētīt Search Console: Pēc verifikācijas jūs tiksiet novirzīts uz jūsu īpašuma informācijas paneli. No šejienes jūs varat izpētīt dažādus rīkus un ziņojumus, lai izprastu, kā jūsu vietne veicās Google meklēšanas rezultātos. Daži svarīgi sadaļas ietver:

  • Veiktspēja: Aplūkojiet meklēšanas analīzi, klikšķus, iespaidus, vidējo pozīciju un citus rādītājus jūsu vietnes lapām.
  • Indeksēšanas pārklājums: Pārbaudiet indeksēšanas problēmas un redziet, kuras lapas Google ir indeksējis no jūsu vietnes.
  • Vietņu kartes: Iesniedziet XML vietņu kartes, lai palīdzētu Google efektīvāk atklāt un indeksēt jūsu saturu.
  • URL pārbaude: Pārbaudiet konkrētus URL, lai redzētu, kā Googlebot tos skatās un vai ir kādas problēmas.
  • Mobilās lietojamības pārbaude: Pārbaudiet, cik draudzīga mobilajām ierīcēm ir jūsu vietne.
  • Drošība un manuālās darbības: Uzraudziet jebkādas drošības problēmas vai manuālās darbības, ko Google veic pret jūsu vietni.
 7. Iestatīt Paziņojumus: Konfigurējiet savas paziņojumu preferences Search Console, lai saņemtu brīdinājumus par kritiskām problēmām, kas ietekmē jūsu vietnes veiktspēju meklēšanas rezultātos.

Tas viss! Jums ir veiksmīgi izdevies iestatīt Google Search Console savai vietnei. Turpiniet izpētīt dažādus rīkus un ziņojumus, lai uzlabotu savas vietnes redzamību un veiktspēju Google meklēšanas rezultātos.