fbpx

Rakstīšana un tulkošana

Grāmatu rakstīšana

Kad pieņemat grāmatu un e-grāmatu rakstīšanas pakalpojumus, jūs varat sagaidīt dažādus pakalpojumus un atbalstu, lai palīdzētu jums izstrādāt, rakstīt, izdot un pat mārkot jūsu grāmatu. Šeit ir daži no pakalpojumiem, kas parasti ir iekļauti:

 1. Spokrakstīšana: Profesionālie rakstnieki var izveidot visu manuskriptu jūsu grāmatai, balstoties uz jūsu idejām, piezīmēm vai plānu. Spokrakstnieki nodrošina, lai saturs būtu interesants, labi strukturēts un loģisks.

 2. Saturs plānošana: Rakstnieki var palīdzēt jums plānot jūsu grāmatas saturu, ieskaitot stāsta vai argumenta izstrādi, nodaļu plānošanu un galveno tēmu definēšanu.

 3. Rediģēšana un korektūra: Pakalpojumu ietvaros var būt dažādi rediģēšanas līmeņi, sākot no attīstības rediģēšanas (strukturēšana un satura uzlabošana) līdz korektūrai (gramatikas un stila pārbaudei) un korektūrai (kļūdu novēršanai).

 4. Formatēšana: Lai izdotu jūsu e-grāmatu, pakalpojums var formatēt manuskriptu saskaņā ar dažādu e-grāmatu platformu specifikācijām, piemēram, Kindle, ePub vai PDF.

 5. Vāka dizains: Dizaineri var izveidot pievilcīgu e-grāmatas vāku, kas atspoguļo jūsu grāmatas žanru un piesaista lasītāju uzmanību.

 6. Izdošanas palīdzība: Daži pakalpojumi piedāvā norādījumus par pašizdošanas platformām, piemēram, Amazon Kindle Direct Publishing (KDP), vai sniedz palīdzību jūsu grāmatas iesniegšanā tradicionāliem izdevējiem.

 7. ISBN un autortiesību palīdzība: Viņi var palīdzēt jums iegūt ISBN (Starptautiskais standartgrāmatu numurs) un sniegt norādes par autortiesību procesu, ja nepieciešams.

 8. Mārketinga un reklāmas: Daži pakalpojumi piedāvā mārketinga stratēģijas, tostarp grāmatas izlaišanas plānus, sociālo mediju reklāmu un autora tīmekļa vietnes izstrādi.

 9. Izplatīšana: Palīdzība e-grāmatas izplatīšanā dažādās platformās, ieskaitot Amazon, Barnes & Noble, Apple Books un citus.

 10. Konsultācijas un apmācība: Rakstnieki un izdevniecības eksperti var nodrošināt pastāvīgu atbalstu un konsultācijas visā rakstīšanas un izdošanas procesā.

 11. Pētījumu pakalpojumi: Ja jūsu grāmatai ir nepieciešama plaša pētījumu veikšana, daži rakstīšanas pakalpojumi var sniegt pētījumu atbalstu, lai nodrošinātu precizitāti un uzticamību.

 12. Atsauksmes un liecības: Viņi var palīdzēt pieprasīt un pārvaldīt grāmatas atsauksmes un liecības, lai veidotu uzticamību un sociālo pierādījumu.

 13. Autors un zīmols: Palīdzība autora zīmola izveidē, ieskaitot vienmērīgu tiešsaistes klātbūtni un autora platformu izveidošanu.

 14. Satura optimizācija: E-grāmatām pakalpojumi var optimizēt saturu SEO (meklēšanas rezultātu optimizēšanai), lai uzlabotu tā redzamību e-grāmatu platformās un meklētājos.

 15. Pārdošanas un atlīdzības izsekošana: Daži pakalpojumi piedāvā rīkus vai palīdzību e-grāmatu pārdošanas un atlīdzību ieņēmumu izsekošanā.

Izvēloties grāmatas un e-grāmatas rakstīšanas pakalpojumu, rūpīgi izpētiet viņu piedāvājumu un cenu, lai nodrošinātu, ka tie atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām un budžetam. Ir svarīgi arī izpētīt un izlasīt atsauksmes vai liecības, lai novērtētu viņu darba kvalitāti un klientu apmierinātību.


Rezultāti 1 - 1 no 1

Rediģēšanas un korektūras pakalpojumi


Mūsu rediģēšanas un korektūras pakalpojumi ir ideāli ...