fbpx

Programmēšana

Create wordpress websiteCreate wordpress website

Wordpress mājaslapas izstrāde

Array
Product SKU: PTCWW

Product Info

WordPress izstrāde ietver domēna nosaukuma izvēli, hostinga pakalpojumu sniedzēja izvēli, WordPress uzstādīšanu, tēmas izvēli, izskata pielāgošanu, spraudņu uzstādīšanu, lapu un satura izveidi, iestatījumu konfigurēšanu, navigācijas izvēlnes iestatīšanu, SEO optimizēšanu un pārbaudi pirms palaišanas.

Drukāt

Description

 

Izvēlieties domēna nosaukumu

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties unikālu un viegli atceramu domēna nosaukumu savai tīmekļa vietnei. Mūsu profesionālie speciālisti piedāvās konsultācijas par labākajiem domēna reģistrēšanas pakalpojumiem, piemēram, GoDaddy, Namecheap un Nic.lv.

Izvēlaties hostinga pakalpojumu sniedzēju

Mēs strādājam ar uzticamiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Nano.lv, lai nodrošinātu jūsu WordPress tīmekļa vietnes optimālu darbību. Mēs palīdzēsim izvēlēties hostinga plānu, ņemot vērā jūsu vietnes vajadzības, piemēram, paredzamo apmeklētāju skaitu, budžetu un tehniskās prasības.

Uzstādisim WordPress

Mūsu komanda nodrošinās WordPress uzstādīšanu, izmantojot viena klikšķa instalācijas procesu. Jūs varat paļauties uz mūsu profesionālo atbalstu, lai veiksmīgi pabeigtu uzstādīšanu un konfigurēšanu.

Izvēlaties tēmu

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties un uzstādīt piemērotu WordPress tēmu no plašā bezmaksas un maksas tēmu klāsta. Mūsu eksperti palīdzēs jums atrast tēmu, kas atbilst jūsu vietnes mērķim un zīmola identitātei.

Pielāgosim tēmu

Mēs nodrošināsim jūsu tēmas pielāgošanu, lai tā pilnībā atbilstu jūsu zīmola un individuālajām vēlmēm. Piekļūstiet tēmas iestatījumiem un modificējiet dažādus elementus, piemēram, krāsas, fontus, galvenes, apakšjoslas un logrīkus.

Instalēsim spraudņus

Mēs uzstādīsim nepieciešamos spraudņus, lai uzlabotu jūsu WordPress tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Mūsu piedāvājums ietver Yoast SEO, Akismet, WP Super Cache, W3 Total Cache un daudzus citus spraudņus.

Izveidosim lapas un saturu

Mūsu komanda izveidos jūsu tīmekļa vietnes galvenās lapas, piemēram, Sākumlapu, Par mums, Pakalpojumi, Kontakti un blogu. Mēs palīdzēsim pievienot tekstu, attēlus, video un citus materiālus, lai izveidotu pievilcīgu un efektīvu saturu.

Konfigurēsim iestatījumus

Mēs konfigurēsim svarīgos vietnes parametrus, piemēram, vietnes nosaukumu, moto, pastāvīgās saites struktūru un lasīšanas iestatījumus, lai nodrošinātu optimālu vietnes darbību.

Izveidosim navigācijas izvēlnes

Mēs izveidosim un konfigurēsim navigācijas izvēlnes, kas palīdzēs apmeklētājiem viegli pārvietoties pa jūsu tīmekļa vietni. Pievienosim lapas, ziņas un pielāgotas saites izvēlnes struktūrā un nodrošināsim to ērtu lietošanu.

Pievienosim funkcionalitāti

Ja jūsu tīmekļa vietnei nepieciešama papildu funkcionalitāte, mūsu komanda piedāvās pielāgotus risinājumus vai izstrādās nepieciešamās funkcijas, lai nodrošinātu jūsu specifiskās prasības.

Optimizēsim SEO

Mēs īstenosim labākās SEO prakses, lai uzlabotu jūsu tīmekļa vietnes redzamību meklēšanas sistēmās. Mūsu eksperti izmantos SEO spraudņus, piemēram, Yoast SEO, lai optimizētu individuālas lapas un ziņas atbilstošiem atslēgvārdiem, meta aprakstiem un citiem SEO elementiem.

Pārbaudīsim un izlaidīsim

Pirms jūsu tīmekļa vietnes izlaišanas mūsu komanda rūpīgi pārbaudīs tās funkcionalitāti, reakciju uz dažādām ierīcēm un pārlūkiem, kā arī kopējo lietotāja pieredzi. Kad viss būs gatavs, mēs nodrošināsim, ka jūsu vietne ir publiski pieejama.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu savu WordPress tīmekļa vietnes izstrādi ar profesionālu komandu, kas rūpējas par jūsu panākumiem!