fbpx

Programmēšana

Wordpress landing pageWordpress landing page

Wordpress landing lapas izstrāde

Array
Product SKU: TPWLP

Product Info

Landing page izstrāde WordPress ietver WordPress iestatīšanu, piemērotas tēmas vai lapas veidotāja izvēli, jaunas lapas izveidošanu, izkārtojuma projektēšanu, izmantojot drug and drop elementus, lapas iestatījumu konfigurēšanu un landing page publicēšanu. Pēc izvēles, varat iestatīt landing page kā savas tīmekļa vietnes sākumlapu. Ar šiem soļiem varat izveidot efektīvu un vizuāli pievilcīgu landing page, lai piesaistītu potenciālos klientus vai sasniegtu konkrētus pārdošanas mērķus un informāciju.

Drukāt

Lai izstrādātu landing page WordPress, ievēro šos soļus:

  1. solis: Iestatiet WordPress Pārliecinieties, ka jums jau ir WordPress instalācija jūsu tīmekļa vietnē. Ja nav, jūs varat instalēt WordPress caur savu mākšķerēšanas nodrošinātāju vai izmantot vietējo izstrādes vidi, piemēram, XAMPP vai WAMP.

  2. solis: Izvēlieties tēmu vai Landing Page Builder Izvēlieties WordPress tēmu, kas ir piemērota landing page izveidei, vai izmantojiet speciālu landing page builder spraudni. Daži populāri risinājumi landing page builderiem ir Elementor, Beaver Builder un Divi.

  3. solis: Instalējiet un aktivizējiet tēmu vai spraudni Ja izmantojat tēmu, instalējiet to un aktivizējiet to no WordPress repozitorija vai manuāli augšupielādējiet tēmas failu. Ja izmantojat landing page builder spraudni, instalējiet to un aktivizējiet to no WordPress spraudņu repozitorija.

  4. solis: Izveidojiet jaunu lapu Dodieties uz savu WordPress vadības paneli un navigējiet uz "Lapas" > "Pievienot jaunu". Dot lapai nosaukumu (piemēram, "Landing Page") un noklikšķiniet uz pogas "Rediģēt ar [Jūsu Landing Page Builder]" pogu. Tas palaidīs landing page builder saskarni.

  5. solis: Izveidojiet Landing Page Izmantojot landing page builder, tagad varat izstrādāt savu landing page, elementus vilkot un nometot uz audekla. Pielāgojiet izkārtojumu, pievienojiet tekstu, attēlus, video, pogas un citus elementus, lai izveidotu pievilcīgu un iesaistošu landing page. Vairums landing page builder piedāvā iepriekš izstrādātas veidnes, ko varat izmantot kā sākumpunktu.

  6. solis: Konfigurējiet lapas iestatījumus Landing page builder saskarnē atradīsiet iestatījumus, kas attiecas uz jūsu izveidotās lapas. Pielāgojiet opcijas, piemēram, lapas izkārtojumu, fona krāsu, tipogrāfiju un citas dizaina elementus. Turklāt iestatiet nepieciešamās formas integrācijas vai sekotāju kodu analītikai.

  7. solis: Publicējiet Landing Page Kad esat apmierināts ar dizainu, priekšskatiet landing page, lai pārliecinātos, ka viss izskatās kā plānots. Kad esat gatavs, noklikšķiniet uz pogas "Publicēt" vai "Atjaunināt", lai izdarītu savu landing page dzīvu savā tīmekļa vietnē.

  8. solis: Iestatiet Landing Page kā savu sākumlapu (pēc izvēles) Ja vēlaties, lai landing page būtu pirmais, ko apmeklētāji redz, kad viņi apmeklē jūsu vietni, dodieties uz "Iestatījumi" > "Lasīšana" savā WordPress vadības panelī. Izvēlieties opciju "Statisks lapa" zem "Jūsu sākumlapa parāda" un izvēlieties landing page, ko izveidojāt, kā "Sākumlapa".

Tas viss! Jūsu WordPress landing page ir izstrādāts un gatavs palīdzēt jums aizcapturēt potenciālos klientus vai sasniegt vēlamo pārveidošanas mērķi.

Description