fbpx

Programmēšana

Opencart development servicesOpencart development services

Opencart izstrādes pakalpojumi

Array
Product SKU: OpDeSe

Product Info

Mēs nodrošinām pilnu OpenCart izstrādi, ietverot uzstādīšanu, tēmu pielāgošanu, pielāgotu moduļu izveidi, e-komercijas tīmekļa vietņu izstrādi, maksājumu sistēmu pieslēgšanu, produktu un piegāžu pārvaldību, SEO optimizāciju, veiktspējas uzlabošanu, drošības pasākumus, migrāciju no citām platformām, pielāgošanu un atbalstu, lietotāju apmācību, mobilās lietotnes izstrādi, kā arī atjauninājumus un uzturēšanu.

Drukāt

OpenCart izstrādes pakalpojumi parasti ietver dažādas uzdevumu un pakalpojumu kategorijas, kas saistītas ar tiešsaistes veikalu izveidošanu, pielāgošanu un uzturēšanu, izmantojot OpenCart e-komercijas platformu. OpenCart ir atvērtā koda iepirkumu grozu sistēma, kas ir populāra mazo un vidējo uzņēmumu vidū. Šeit ir daži no galvenajiem pakalpojumiem, kas parasti tiek piedāvāti OpenCart attīstības speciālistiem:

OpenCart uzstādīšana un iestatīšana: OpenCart platformas uzstādīšana uz tīmekļa servera, datu bāzes savienojumu konfigurēšana un pamatinfrastruktūras nodrošināšana.

Tēmas izstrāde un pielāgošana:

Tīmekļa veikala dizaina un izkārtojuma izveidošana vai pielāgošana, lai tas atbilstu jūsu zīmola identitātei. Tas ietver atsaucīgu un lietotājam draudzīgu tēmu izstrādi.

Moduļu un paplašinājumu izstrāde:

Paplašinājumu un moduļu izstrāde vai pielāgošana, lai pievienotu konkrētas funkcijas un iespējas jūsu OpenCart veikalā, piemēram, maksājumu vārtus, piegādes iespējas un SEO rīkus.

E-komercijas tīmekļa vietnes izstrāde:

Pilnīgas e-komercijas tīmekļa vietnes izveidošana no nulles, izmantojot OpenCart, iekļaujot produktu katalogu, iepirkumu grozu, norēķinu procesu un lietotāja konta pārvaldību.

Maksājumu vārtu integrēšana:

Dažādu maksājumu vārtu integrēšana, piemēram, PayPal, Stripe, Authorize.net un citi, lai nodrošinātu drošus tiešsaistes darījumus.

Piegādes un krājumu pārvaldība:

Iespēju ieviešana produktu krājumu pārvaldībai, piegādes veidu iestatīšanai un piegādes izmaksu aprēķināšanai, ņemot vērā dažādus faktorus, piemēram, svaru un atrašanās vietu.

SEO optimizācija:

Tīmekļa vietnes optimizēšana meklētājprogrammām, lai uzlabotu tās redzamību meklēšanas rezultātos. Tas ietver lapas SEO, URL struktūru, metas etiķetes un citas darbības.

Veiktspējas optimizācija:

Tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošana, optimizējot kodu, attēlus un servera konfigurācijas, lai nodrošinātu ātru lapas ielādes laiku.

Drošības uzlabojumi:

Drošības pasākumu ieviešana, lai aizsargātu vietni un klientu datus no iespējamiem draudiem un neaizsargātībām.

Migrācijas pakalpojumi:

Ja jūs pārejat no citas e-komercijas platformas uz OpenCart, attīstītāji var palīdzēt ar datu, produktu un klientu informācijas migrēšanu.

Pielāgošana un kļūdu labojumi:

Pastāvīgs atbalsts jūsu OpenCart veikalam, kas ietver kļūdu labošanu, atjauninājumu veikšanu un jaunu funkciju ieviešanu pēc nepieciešamības.

Apmācība un atbalsts:

Jums un jūsu komandai sniedz apmācību par to, kā efektīvi izmantot un pārvaldīt OpenCart platformu. Nodrošina pastāvīgu atbalstu jebkuriem radušies jautājumiem.

Veiktspējas analītika:

Analītikas rīku iestatīšana, lai uzraudzītu jūsu tiešsaistes veikala veiktspēju un sniegtu ieteikumus uzlabojumiem.

Mobilā lietotņu izstrāde:

Mobilās lietotnes izstrāde, kas integrējas ar jūsu OpenCart veikalu, lai uzlabotu klientu iesaisti un palielinātu pārdošanas apjomi.

Atjauninājumi un uzturēšana:

Jūsu OpenCart platformas uzturēšana atbilstoši jaunākajiem drošības labojumiem un versiju jauninājumiem, lai nodrošinātu tās nesatrauktus darbību.

 

Šie pakalpojumi var tikt pielāgoti jūsu konkrētajām uzņēmējdarbības vajadzībām un tos var piedāvāt individuāli OpenCart attīstītāji, attīstības aģentūras vai brīvmākslinieki ar pieredzi OpenCart attīstībā.