fbpx

Programmēšana

Magento developerMagento developer

Noalgot Magento izstrādātāju

Array
Product SKU: PTMDev

Product Info

Magento izstrādātājs specializējas e-komercijas tīmekļa vietņu izstrādē un pielāgošanā, izmantojot Magento platformu. Viņi ir atbildīgi par uzdevumiem, piemēram, uzstādīšanu, pielāgošanu, paplašinājumu izstrādi, moduļu integrēšanu, veiktspējas optimizēšanu, kļūdu labošanu, jauninājumiem, migrācijām un drošības īstenošanu. Viņi īpaši labi izprot PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript un Magento arhitektūru. Pastāvīgs mācīšanās un jaunāko tendenču sekošana ir būtiska šajā lomā.

Drukāt

Instalācija un iestatīšana: Magento instalēšana uz servera un tā konfigurēšana, lai atbilstu klienta prasībām.

Pielāgošana: Pielāgojamu tēmu un veidņu izstrāde, lai tie atbilstu klienta dizaina specifikācijām. Tas ietver darbu ar HTML, CSS un JavaScript, lai izveidotu vizuāli pievilcīgu un lietotājam draudzīgu interfeisu.

Paplašinājumu izstrāde: Pasūtīto Magento paplašinājumu izveidošana vai esošo integrēšana, lai uzlabotu tiešsaistes veikala funkcionalitāti. Tas var ietvert maksājumu vārtus, piegādes metodes vai citas pielāgotas funkcijas izstrādi.

Moduļu integrēšana: Trešās puses moduļu vai API integrēšana Magento platformā, lai paplašinātu tās iespējas. Tas var ietvert integrāciju ar populāriem maksājumu vārtiem, piegādes pakalpojumu sniedzējiem vai mārketinga rīkiem.

Veiktspējas optimizācija: Magento tīmekļa vietņu veiktspējas analīze un optimizācija, lai nodrošinātu ātru ielādes laiku un vienkāršu lietotāja pieredzi. Tas var ietvert koda optimizāciju, kešatmiņas mehānismu konfigurēšanu vai datu bāzes vaicājumu optimizāciju.

Kļūdu labošana un problēmu risināšana: Kļūdu vai problēmu identificēšana un risināšana, kas var rasties izstrādes laikā vai pēc vietnes iegādes. Tas prasa labas problēmu risināšanas prasmes un iepazīšanos ar Magento labošanas rīkiem.

Jauninājumi un migrācijas: Palīdzība jauninot Magento instalācijas jaunākajās versijās vai datu migrācijas no citiem e-komercijas platformām uz Magento.

Drošība: Drošības labāko prakšu īstenošana, lai aizsargātu vietni no iespējamām ievainojamībām vai uzbrukumiem. Tas ietver informētību par drošības izplūdes un ievērošanu Magento drošības vadlīnijām.