fbpx

Programmēšana

Rediģēt Joomla sākumlapu

Array
Product SKU: PTJEFP

Product Info

Lai rediģētu sākumlapu Joomla, piekļūstiet administrācijas zonai, pārvietojieties uz moduļu pārvaldnieku, atradīsiet un modificēsiet sākumlapas moduli, pēc nepieciešamības rediģējiet sākumlapas rakstus, notīriet Joomla kešatmiņu un pārbaudiet atjaunināto saturu sākumlapā.

Drukāt

Description

 

Lai rediģētu Joomla vietnes sākumlapu, jums būs jāpiekļūst Joomla administrācijas zonai un jāveic izmaiņas attiecīgajos moduļos vai rakstos. Šeit ir soli pa solim norādījumi, kā rediģēt sākumlapu Joomla:

  1. Piekļūstiet Joomla administrācijas zonai: Atveriet interneta pārlūkprogrammu un ievadiet savas Joomla vietnes URL, sekojot pēc "/administrator". Ievadiet administratora lietotājvārdu un paroli, lai pierakstītos.

  2. Pārvietojieties uz moduļu pārvaldnieku: Kad esat pierakstījies, jūs atradīsieties Joomla administrācijas vadības panelī. No augšējā izvēlnes izvēlieties "Paplašinājumi" un izvēlieties "Moduļi".

  3. Atrastiet sākumlapas moduli: Moduļu pārvaldniekā jūs redzēsiet visu vietnes moduļu sarakstu. Meklējiet moduli, kas kontrolē sākumlapas saturu. Tas var būt nosaukts "Front Page" vai "Home" vai kaut kas līdzīgs. Jūs to varat atpazīt, pārbaudot "Pozīcijas" kolonnu, kas jāsaskan ar jūsu veidnes sākumlapas pozīciju.

  4. Rediģējiet sākumlapas moduli: Noklikšķiniet uz moduļa nosaukuma, lai atvērtu tā iestatījumus. Šeit jūs varat modificēt sākumlapas moduļa saturu un izkārtojumu. Pieejamie opcijas atkarīs no moduļa veida un jebkādiem papildu paplašinājumiem, ko esat instalējuši. Veiciet vēlamās izmaiņas un noklikšķiniet uz "Saglabāt" vai "Pielietot", lai saglabātu modificējumus.

  5. Rediģējiet sākumlapas rakstus: Ja sākumlapas saturs tiek pārvaldīts caur rakstiem, tos varat rediģēt, pārvietojoties uz "Saturs" un atlasot "Raksti" no augšējās izvēlnes. Atrastiet rakstu(s), kas tiek rādīti sākumlapā, un noklikšķiniet uz to nosaukumiem, lai rediģētu to saturu. Saglabājiet izmaiņas, kad esat gatavs.

  6. Notīriet Joomla kešatmiņu: Pēc izmaiņu veikšanas sākumlapā ir laba prakse notīrīt Joomla kešatmiņu, lai nodrošinātu, ka atjauninātais saturs tiek pareizi attēlots. To var izdarīt, dodoties uz "Sistēma" augšējā izvēlnē un izvēloties "Notīrīt kešatmiņu". Pārbaudiet opcijas "Dzēst kešatmiņu" un "Notīrīt kešatmiņu", pēc tam noklikšķiniet uz "Dzēst" pogas.

Pabeidzot šos soļus, jūs varat apmeklēt savas Joomla vietnes sākumlapu, lai redzētu atjaunināto saturu, kas atspoguļo jūsu veiktās izmaiņas. Neaizmirstiet izrakstīties no Joomla administrācijas zonas, kad beigsiet rediģēšanu.