fbpx

Programmēšana

Pilna Joomla koncepta izstrade

Array
Product SKU: PTFJWC

Product Info

Pilnvērtīgas Joomla vietnes izveidošana ietver vairākus soļus, sākot ar domēna reģistrāciju un tīmekļa izvietošanas iestatīšanu. Pēc Joomla instalēšanas ir nepieciešams konfigurēt vietnes iestatījumus, ieskaitot globālos konfigurācijas un lietotāju piekļuves līmeņus. Šablona izvēle un pielāgošana ir būtiska vietnes dizaina daļa, un funkcionalitāti var uzlabot, instalējot paplašinājumus. Satura izveidošana ir svarīga daļa, kurā jūs organizējat rakstus, izveidojat izvēlnes un multivides elementus. Turklāt ir būtiski optimizēt vietni meklēšanas motoriem un to rūpīgi pārbaudīt pirms tās publicēšanas. Kopumā ir nepieciešams visaptverošs pieejas veids pilnvērtīgas Joomla vietnes izveidošanai.

Drukāt

Pilnvērtīgas Joomla vietnes izveide ietver vairākus soļus, ieskaitot instalēšanu, konfigurēšanu, pielāgošanu un satura izveidošanu. Šeit ir soli pa solim veidnes, lai palīdzētu jums izveidot Joomla vietni:

Izvēlieties domēnu un tīmekļa izvietošanu:

Izvēlieties domēna nosaukumu, kas attēlo jūsu vietni, un reģistrējieties domēna reģistrētājā. Izvēlieties uzticamu tīmekļa izvietošanas pakalpojumu sniedzēju, kas atbilst Joomla sistēmas prasībām. Instalējiet Joomla:

Lejupielādējiet jaunāko Joomla versiju no oficiālās vietnes (joomla.org). Augšupielādējiet Joomla failus uz savu tīmekļa izvietošanas serveri, izmantojot FTP vai failu pārvaldnieku, ko piedāvā jūsu izmitināšanas pakalpojuma sniedzējs. Izveidojiet MySQL datu bāzi un lietotāju, izmantojot savu izmitināšanas vadības paneli. Palaidiet Joomla instalācijas skriptu, piekļūstot jūsu domēnam ar tīmekļa pārlūku. Izpildiet instalācijas vedni, sniedzot nepieciešamo informāciju, piemēram, datu bāzes datus un vietnes iestatījumus. Konfigurējiet Joomla:

Piekļūstiet Joomla administrācijas apgabalam, pievienojot "/administrator" savam tīmekļa vietnes URL. Pierakstieties, izmantojot administratora lietotājvārdu un paroli, ko iestatījāt instalējot. Dodieties uz globālās konfigurācijas sadaļu, lai konfigurētu vietnes iestatījumus, piemēram, vietnes nosaukumu, SEO iestatījumus un laika joslu. Iestatiet nepieciešamos sistēmas iestatījumus, ieskaitot kešatmiņu, kļūdu ziņošanu un sesiju pārvaldību. Konfigurējiet vietnes piekļuves līmeņus, lietotāju reģistrāciju un citas lietotājam saistītas iestatījumus. Izvēlieties un instalējiet veidni:

Pārlūkojiet Joomla veidņu sniedzējus vai meklējiet bezmaksas veidnes Joomla paplašinājumu direktorijā (JED). Lejupielādējiet Joomla veidni, kas atbilst jūsu vietnes stilam un mērķim. Joomla administrācijas apgabalā dodieties uz paplašinājumiem > Pārvaldīt > Instalēt. Ielādējiet un instalējiet veidnes pakotnes failu (parasti ZIP formātā), izmantojot Joomla instalētāju. Aktivizējiet instalēto veidni paplašinājumi > Veidnes. Pielāgojiet veidni:

Piekļūstiet veidņu pārvaldniekam Joomla administrācijas apgabalā (Paplašinājumi > Veidnes). Atlasiet instalēto veidni un noklikšķiniet uz "Pielāgot" vai "Rediģēt", lai modificētu tās iestatījumus. Pielāgojiet veidnes izkārtojumu, krāsas, fontus un citus vizuālos elementus, izmantojot sniegtos iestatījumus. Dažas veidnes var piedāvāt papildu pielāgošanu, izmantojot HTML, CSS un JavaScript rediģēšanu. Instalējiet paplašinājumus:

Noteikts, kādu funkcionalitāti jums vajag jūsu vietnei, piemēram, kontaktformu, attēlu galeriju vai e-komercijas iespējas. Meklējiet Joomla paplašinājumus, kas nodrošina vēlamo funkcionalitāti Joomla paplašinājumu direktorijā. Lejupielādējiet vēlamos paplašinājumus un instalējiet tos, izmantojot Joomla instalētāju (Paplašinājumi > Pārvaldīt > Instalēt). Izveidojiet saturu:

Plānojiet savas vietnes struktūru un izveidojiet kategorijas un izvēlnes atbilstoši. Pievienojiet rakstus un citus saturu, lai aizpildītu savu vietni. Formatējiet saturu, izmantojot Joomla redaktoru vai HTML, ja jums tā tas vairāk patīk. Augšupielādējiet attēlus un multivides failus, lai uzlabotu savu saturu. Pielāgojiet moduļus un pozīcijas:

Izmantojiet moduļus, lai parādītu papildu saturu pozīcijās, ko definējusi jūsu veidne. Pielāgojiet esošos moduļus vai izveidojiet jaunus, lai atbilstu jūsu prasībām. Izvietojiet moduļus vēlamajās vietās, izmantojot veidnē definētās moduļu pozīcijas. Konfigurējiet SEO (meklēšanas optimizāciju):

Instalējiet SEO paplašinājumu, lai optimizētu savu vietni meklēšanas motoriem. Konfigurējiet metadatus, URL struktūru un citas SEO saistītās iestatījumus. Pārbaudiet un publicējiet:

Priekšskatiet savu vietni dažādos pārlūkos un ierīcēs, lai nodrošinātu saderību. Pārbaudiet savas vietnes funkcionalitāti, ieskaitot navigāciju, formas un lietotāju mijiedarbību. Pārbaudiet, vai nav salauztu saiti, trūkstošu attēlu vai citu problēmu. Kad esat apmierināts ar rezultātiem, noņemiet noklusēto saturu vai testa datus. Padariet savu vietni dzīvu, norādot domēna nosaukumu uz attiecīgo izmitināšanas serveri. Atcerieties regulāri atjaunināt Joomla, veidnes, paplašinājumus un uzturēt rezerves kopijas, lai nodrošinātu drošību un stabilitāti. Joomla piedāvā plašu dokumentāciju un atbalstošu kopienu, ja jums nepieciešama papildu palīdzība visu vietnes izveides procesa laikā.

Description