fbpx

Programmēšana

Joomla mājas lapas pielāde uz servera

Array
Product SKU: PTUJWTS

Product Info

Lai augšupielādētu Joomla vietni uz serveri, saspiest vietnes failus arhīvā, izveidot jaunu datu bāzi uz servera, pārsūtīt failus, izmantojot FTP vai failu pārvaldnieku, konfigurēt Joomla konfigurācijas failu ar datu bāzes detaļām, iestatīt failu un mapju atļaujas, piekļūt Joomla instalācijas lapai caur tīmekļa pārlūku, pabeigt instalācijas procesu, noņemt instalācijas mapi un pārbaudīt vietnes darbību.

Drukāt

Description

 

Pakalpojums, kas ietver Joomla vietnes augšupielādi uz serveri, ietver šādas darbības:

  1. Failu saspiešana: Vispirms jums jāsaspiež visi Joomla vietnes faili vienā arhīvā, piemēram, .zip vai .tar.gz formātā.

  2. Datu bāzes izveidošana: Jums ir jāizveido jauna datu bāze uz servera, izmantojot servera datu bāzes pārvaldības rīkus, piemēram, phpMyAdmin vai komandrindas piekļuvi.

  3. Failu pārsūtīšana: Izmantojot FTP (File Transfer Protocol) klientu vai failu pārvaldības rīku servera panelī, jāpārsūta saspiestie Joomla faili uz serveri.

  4. Konfigurācijas faila pielāgošana: Jums jāatver Joomla konfigurācijas fails (parasti saucas configuration.php) un jākonfigurē tas, ievadot datu bāzes informāciju, kuru izveidojāt iepriekš.

  5. Failu un mapju atļauju iestatīšana: Lai nodrošinātu, ka Joomla vietne darbojas pareizi, jāiestata pareizas atļaujas failiem un mapēm serverī, lai tie būtu lasāmi un rakstāmi Joomla lietotājiem un serverim.

  6. Joomla instalācijas lapas apmeklēšana: Pēc failu pārsūtīšanas un konfigurācijas iestatīšanas jums ir jāpiekļūst Joomla instalācijas lapai, izmantojot tīmekļa pārlūku.

  7. Instalācijas process: Uz Joomla instalācijas lapas jums būs jāievada svarīgi konfigurācijas dati, un jāsāk instalācijas process. Tas ietver datu bāzes savienojuma pārbaudi un citus konfigurācijas soļus.

  8. Instalācijas mapiņas noņemšana: Kad Joomla vietne ir veiksmīgi uzstādīta, jums ir jānoņem instalācijas mapiņa, lai nodrošinātu vietnes drošību.

  9. Vietnes funkcionalitātes pārbaude: Beigās jums ir jāpārbauda vietnes darbība, pārliecinoties, ka viss darbojas pareizi, ieskaitot lapu navigāciju un saturu.

Šie ir galvenie soļi, kas ietver Joomla vietnes augšupielādi uz serveri. Procesu var nedaudz mainīt atkarībā no servera uzstādījumiem un izmantotajiem rīkiem, bet šie pamata soļi paliek nemainīgi.