fbpx

Programmēšana

Joomla izstrādātājs

Array
Product SKU: TPJD

Product Info

Joomla programmētājs ir profesionālis, kas specializējas tīmekļa vietņu un lietotņu izveidē, izmantojot Joomla saturu pārvaldības sistēmu (CMS). Viņiem ir prasmes instalēt un konfigurēt Joomla, izstrādāt pielāgotas veidnes, komponentes un moduļus, kā arī risināt problēmas un uzlabot drošību. Ar stipru sapratni par tīmekļa attīstības tehnoloģijām un fokusu uz Joomla iespējām Joomla programmētājs piedāvā efektīvas un pielāgotas risinājumus klientu tiešsaistes attīstībai

Drukāt

Description

 

Joomla izstrādātājs ir profesionālis, kas specializējas tīmekļa vietņu un lietotņu izstrādē, izmantojot Joomla satura pārvaldības sistēmu (CMS). Joomla ir populāra atvērtā koda CMS, kas ļauj lietotājiem veidot un pārvaldīt dinamiskas tīmekļa vietnes un spēcīgas tiešsaistes lietotnes.

Joomla izstrādātaja loma ietver:

Joomla uzstādīšanu un konfigurēšanu: Joomla CMS iestatīšanu uz tīmekļa servera un tā konfigurēšanu, lai atbilstu konkrētā projekta prasībām.

Veidņu izstrādi: Pielāgotu Joomla veidņu izveidi vai esošo veidņu modificēšanu, lai sasniegtu vēlamo tīmekļa vietnes dizainu un izkārtojumu.

Komponentu un moduļu izstrādi: Pielāgotu Joomla komponentu un moduļu izstrādi, lai paplašinātu Joomla tīmekļa vietnes vai lietotnes funkcionalitāti.

Spraudņu izstrādi: Spraudņu izveidi, lai pievienotu papildu funkcijas un iespējas Joomla CMS.

Pielāgošanu un integrāciju: Esošo Joomla paplašinājumu pielāgošanu vai trešo pušu paplašinājumu integrēšanu, lai izpildītu konkrētas projekta prasības.

Veiktspējas optimizāciju: Joomla tīmekļa vietņu veiktspējas optimizēšanu, uzlabojot kodu efektivitāti, kešatmiņu un datu bāzes optimizācijas tehnikas.

Problēmu novēršanu un kļūdu labošanu: Kļūdu un problēmu identificēšanu un novēršanu Joomla tīmekļa vietnēs vai lietotnēs.

Drošības uzlabojumus: Drošības pasākumu ieviešanu, lai aizsargātu Joomla tīmekļa vietnes no ievainojamībām un potenciālajām draudiem.

Jaunināšanu un migrāciju: Joomla instalāciju jaunināšanu uz jaunākajām versijām un tīmekļa vietņu migrēšanu no vecām Joomla versijām vai citiem CMS platformām uz Joomla.

Sadarbību ar dizaineriem un saturu veidotājiem: Ciešu sadarbību ar tīmekļa dizaineriem, UX/UI ekspertiem un saturu veidotājiem, lai nodrošinātu dizaina elementu un satura nevainojamu integrāciju Joomla CMS.

Lai kļūtu par Joomla izstrādātājs, ieteicams izprast tīmekļa attīstības jēdzienus, piemēram, HTML, CSS, JavaScript un PHP. Iepazīšanās ar MVC (Modelis-Skats-Kontrolieris) arhitektūru un pieredze datu bāzu pārvaldības sistēmu (piemēram, MySQL) ir arī noderīga. Turklāt ir būtiski būt informētam par jaunākajiem Joomla atjauninājumiem un tendencēm, lai nodrošinātu augstas kvalitātes risinājumu sniegšanu, pamatojoties uz Joomla.