fbpx

Programmēšana

Human resource management

Cilvēkresursu pārvaldības programmatūras izstrāde

Array
Product SKU: PTHRM

Product Info

HRM programmu izstrāde ietver dizainēšanu, izstrādi un izvietošanu, lai organizācijas efektīvi pārvaldītu savus cilvēkresursus. Tas ietver funkcijas, piemēram, darbinieku datu pārvaldību, atvaļinājumu izsekošanu, klātbūtnes pārvaldību, darba veikuma novērtēšanu, pieņemšanas pārvaldību, apmācību un ziņošanu/analītiku. Process ietver prasību apkopošanu, plānošanu, kodēšanu, testēšanu, izvietošanu, lietotāju apmācību un nepārtrauktu uzturēšanu. Pielāgošana vai integrēšana ar esošajām risinājumiem var būt nepieciešama. Datu drošība un atbilstība noteikumiem ir svarīgas apsvēršanas. Mērķis ir izveidot lietotājam draudzīgu, efektīvu HRM risinājumu, pielāgotu organizācijas vajadzībām.

Drukāt

Description

 

Cilvēkresursu pārvaldības (HRM) programmatūra spēlē būtisku lomu mūsdienu organizācijās, palīdzot uzņēmumiem efektīvi pārvaldīt cilvēkresursus. HRM programmatūras izstrāde ietver vairākus galvenos soļus:

  1. Prasību definēšana: Sāciet ar organizācijas konkrētām vajadzībām un prasībām. Tas ietver pamatīgas diskusijas ar iesaistītajiem pušu pārstāvjiem, cilvēkresursu profesionāļiem un citiem attiecīgajiem personāliem, lai noteiktu problēmas, vēlamo funkciju un mērķus programmatūrai.

  2. Dizains un plānošana: Pamatojoties uz apkopotajām prasībām, izveidojiet dizaina un izstrādes plānu cilvēkresursu pārvaldības programmatūrai. Šajā plānā ir jānorāda sistēmas arhitektūra, lietotāja saskarne, funkcionalitātes un integrācijas punkti ar citām esošajām sistēmām (piemēram, algu aprēķinu vai laika uzskaites programmatūru).

  3. Izstrāde: Sāciet faktiskās izstrādes procesu, rakstot kodu, ieviešot izveidoto arhitektūru un veidojot lietotāja saskarni. Atkarībā no programmatūras sarežģītības jūs varat izvēlēties tās izstrādi paši vai ārējo programmatūras izstrādes uzņēmumu iesaisti.

  4. Funkcionalitāšu ieviešana: Sāciet ar pamatfunkcijām, piemēram, darbinieku datu pārvaldību, atvaļinājumu pārvaldību, klātbūtnes uzskaiti un darba novērtēšanu. Pakāpeniski pievienojiet papildu funkcijas, piemēram, pieņemšanas pārvaldību, apmācību un attīstību, labumu administrēšanu un ziņošanu/analītiku.

  5. Testēšana: Veiciet rūpīgu testēšanu, lai identificētu un novērstu jebkādas kļūdas, problēmas vai lietojamības jautājumus. Tas ietver funkcionalitātes testēšanu, lai pārliecinātos, ka programmatūra atbilst definētajām prasībām, kā arī saderības testēšanu dažādos ierīcēs un platformās.

  6. Izvietošana un integrācija: Kad programmatūra pāriet testēšanu, tā ir gatava izvietošanai. Instalējiet cilvēkresursu pārvaldības programmatūru atbilstošajos serveros vai mākoņa infrastruktūrā un integrējiet to ar citām attiecīgajām sistēmām, piemēram, algu programmatūru, CRM sistēmām vai ERP sistēmām.

  7. Lietotāju apmācība: Nodrošiniet visaptverošu apmācību cilvēkresursu profesionāļiem un darbiniekiem, kuri izmantos programmatūru. Tas nodrošina, ka viņi saprot programmatūras funkcionalitātes, darbplūsmas un tās priekšrocības un to var efektīvi izmantot.

  8. Uzturēšana un atbalsts: Regulāri uzraudzīt programmatūru jebkādām problēmām vai atjauninājumiem. Risiniet kļūdas labojumus, drošības atjauninājumus un funkcionalitātes uzlabojumus pēc vajadzības. Nodrošiniet turpmāku tehnilisko atbalstu lietotājiem un garantējiet, ka programmatūra paliek aktuāla, mainoties cilvēkresursu praksēm un regulējumiem.

Ir vērts atzīmēt, ka tirgū ir pieejamas daudzas esošas cilvēkresursu pārvaldības programmatūras risinājums, gan kā neatkarīgas sistēmas, gan kā moduļi lielākās uzņēmumu resursu plānošanas (ERP) sistēmās. Atkarībā no organizācijas konkrētajām vajadzībām jūs varat izvēlēties izveidot pielāgotu cilvēkresursu pārvaldības programmatūras risinājumu vai pielāgot esošu risinājumu, lai tas atbilstu jūsu prasībām.

Atcerieties prioritizēt datu drošību un privātumu visā izstrādes procesā, īpaši strādājot ar jutīgu darbinieku informāciju. Atbilstība attiecīgajiem datu aizsardzības regulējumiem, piemēram, Vispārīgajam datu aizsardzības regulējumam (GDPR) vai Kalifornijas patērētāju privātuma likumam (CCPA), ir būtiska. Kopumā cilvēkresursu pārvaldības programmatūras izstrādei ir nepieciešama dziļa saprašana par cilvēkresursu procesiem, programmatūras izstrādes ekspertīze un cieša sadarbība ar ieinteresētajiem pušiem, lai izveidotu risinājumu, kas atbilst organizācijas unikālajām vajadzībām.


Copyright © 2025 SIA Wups