fbpx

Programmēšana

CRM for doctorsCRM for doctors

CRM izsrāde ārstniecības kompānijām

Array
Product SKU: PTCFD

Product Info

Ārstu klientu attiecību vadības (CRM) sistēma ir specializēts programmatūras risinājums, kas palīdz optimizēt pacientu pārvaldības procesus. Tā ietver funkcijas, piemēram, tikšanu ierakstīšanu, pacientu datu pārvaldību, recepšu pārvaldību, rēķinu izrakstīšanu un norēķināšanos, komunikācijas rīkus un pārskatu veidošanas spējas. CRM sistēma ir izstrādāta, lai uzlabotu efektivitāti, uzlabotu pacientu aprūpi un vienkāršot administratīvos uzdevumus ārstiem. Tā nodrošina efektīvu pacientu datu pārvaldību, veicina komunikāciju ar pacientiem un nodrošina ieskatu, izmantojot pārskatus un analītiku. Sistēma piešķir prioritāti datu drošībai un atbilstībai privātuma noteikumiem, lai aizsargātu pacientu informāciju.

Drukāt

Description

 

Klientu attiecību pārvaldības (CRM) sistēmas izstrāde ārstiem var būtiski optimizēt viņu pacientu pārvaldības procesus un uzlabot kopējo efektivitāti. Šeit ir soli pa solim veidnes izstrādei, kas ir speciāli pielāgota ārstiem:

 1. Identificējiet prasības: Sāciet ar ārstu specifisko vajadzību un prasību izpratni pacientu attiecību pārvaldībā. Tas var ietvert funkcijas, piemēram, tikšanu ierakstīšanu, pacientu datu pārvaldību, receptu pārvaldību, rēķinu izrakstīšanu un norēķināšanos, komunikācijas rīkus un pārskatu veidošanas spējas.

 2. Izstrādājiet CRM sistēmu: Kad prasības ir skaidras, izstrādājiet CRM sistēmas arhitektūru un lietotāja saskarni. Izmantojiet lietotājam draudzīgu saskarni ar intuitīvu navigāciju un vieglu piekļuvi būtiskām funkcijām. Pārliecinieties, ka dizains ir pielāgojams dažādiem ierīcēm, piemēram, datoriem, planšetdatoriem un mobilo tālruņiem.

 3. Pacientu pārvaldība: Izstrādājiet funkcijas pacientu datu pārvaldībai, ietverot demogrāfiskos dati, medicīnisko vēsturi, diagnozes un ārstēšanas plānus. Ieviestiet meklēšanas un filtrēšanas iespējas, lai ātri iegūtu pacientu informāciju, kad nepieciešams. Iekļaujiet arī iespēju efektīvi ieplānot un pārvaldīt tikšanās.

 4. Tikšanu ierakstīšana: Iekļaujiet visaptverošu tikšanu ierakstīšanas moduli, kas ļauj ārstiem efektīvi pārvaldīt savus grafikus. Iekļaujiet funkcijas, piemēram, pieejamības uzraudzību, atgādinājumus, pacientu paziņojumus un iespēju pārplānot vai atcelt tikšanās.

 5. Receptu pārvaldība: Iekļaujiet moduli ārstu receptu pārvaldībai. Tas ļaus viņiem elektroniski izrakstīt un nosūtīt receptes aptiekām. Ieviest funkcijas, piemēram, devas norādījumus, automātiskos medikamentu mijiedarbības pārbaudījumus, receptes vēsturi un medikamentu atgādinājumus pacientiem.

 6. Rēķinu izrakstīšana un norēķināšanās: Integrējiet rēķinu izrakstīšanas un norēķinu moduli, kas ļauj ārstiem pārvaldīt pacientu rēķinus, sekot maksājumiem un ģenerēt finanšu pārskatus. Pārliecinieties, ka sistēma atbalsta dažādus maksājumu veidus un spēj ģenerēt rēķinus ar detalizētiem pakalpojumu un izmaksu aprakstiem.

 7. Komunikācijas rīki: Iekļaujiet drošus komunikācijas rīkus, lai veicinātu ārstu un pacientu mijiedarbību. Tas var ietvert funkcijas, piemēram, ziņojumu sūtīšanu, e-pasta integrāciju un tālās konsultācijas iespējas. Nodrošiniet datu privātumu un drošības atbilstību komunikācijas kanālos.

 8. Pārskatu un analītikas veidošana: Izstrādājiet stipras pārskatu veidošanas spējas, kas ļauj ārstiem analizēt pacientu datus, sekot svarīgajiem veiktspējas rādītājiem un iegūt ieskatu savā praksē. Ģenerējiet pārskatus par pacientu demogrāfijas datiem, tikšanās statistiku, ieņēmumiem un citiem attiecīgiem mērķiem.

 9. Integrācija un skalējamība: Nodrošiniet, ka CRM sistēma var integrēties ar citiem veselības aprūpes sistēmām, piemēram, elektroniskajiem veselības ierakstu (EHR) sistēmām, laboratorijas sistēmām un medicīnas rēķinu programmatūru. Ņemiet vērā skalējamību, lai pielāgotu turpmākai izaugsmei un tehnoloģiskajiem uzlabojumiem.

 10. Drošība un atbilstība: Ieviestiet stingras drošības pasākumus, lai aizsargātu pacientu datus un atbilstu privātuma noteikumiem, piemēram, HIPAA (Veselības apdrošināšanas portabilitātes un atbildības likums). Šifrējiet jutīgo informāciju, ievērojiet piekļuves kontroles un regulāri atjauniniet drošības protokolus.

 11. Testēšana un ieviešana: Rūpīgi pārbaudiet CRM sistēmu, lai identificētu un novērstu kļūdas vai lietotājatēstēšanas problēmas. Veiciet lietotāja akceptēšanas testēšanu ar ārstiem un uzlabojiet sistēmu, balstoties uz saņemto atsauksmēm. Kad tā ir stabilizējusies un uzticama, ievietojiet CRM sistēmu ārstu praksē.

 12. Apmācība un atbalsts: Nodrošiniet ārstiem un viņu personālam visaptverošu apmācību par to, kā efektīvi izmantot CRM sistēmu. Piedāvājiet pastāvīgu tehnikas atbalstu, lai risinātu jebkādas problēmas vai jautājumus, kas var rasties.

Atcerieties iekļaut ārstus un viņu personālu visā izstrādes procesā, lai nodrošinātu, ka CRM sistēma atbilst viņu specifiskajām vajadzībām.