fbpx

Programmēšana

Chatbot website

Čatbota vietne

Array
Product SKU: PTCW

Product Info

Čatsbots ir ar mākslīgo intelektu aprīkota programmatūras lietojumprogramma, kas ir izstrādāta, lai simulētu cilvēka līdzīgas sarunas. Tas mijiedarbojas ar lietotājiem, izmantojot tekstu vai runu, sniedzot informāciju, atbildot uz jautājumiem un palīdzot veikt uzdevumus. Čatsboti var tikt integrēti mājas lapās, ziņu sūtīšanas lietojumprogrammās un citos platformās, lai uzlabotu lietotāju pieredzi un optimizētu mijiedarbības. Tie izmanto dabiskās valodas apstrādi, lai saprastu lietotāja ievadi un ģenerētu atbilstošas atbildes, padarot tos par vērtīgiem rīkiem klientu atbalstam, informācijas izgūšanai un citām funkcijām.

Drukāt

Description

 

Lai integrētu čatsbotu savā mājas lapā, ir vairākas iespējas:

Izmantojiet čatsbotu platformu: Pieejami vairāki platformu risinājumi, kas ļauj jums izveidot un integrēt čatsbotus savā mājas lapā, neprasa plašas programmēšanas zināšanas. Daži populāri risinājumi ietver:

Dialogflow: Izstrādāts Google, Dialogflow ir plaši izmantota platforma, kas piedāvā dabiskās valodas apstrādes spējas, lai veidotu čatsbotus un virtuālos palīgus.

Microsoft Bot Framework: Šī platforma no Microsoft nodrošina rīkus čatsbotu izveidei un izvietošanai dažādās kanālos, tostarp mājas lapās.

IBM Watson Assistant: IBM Watson Assistant ļauj jums veidot ar intelektu aprīkotus čatsbotus, kas var saprast un atbildēt uz lietotāju jautājumiem.

Chatfuel: Ja meklējat platformu, kas vairāk orientēta uz Facebook Messenger čatsbotiem, tad Chatfuel ir lietotājam draudzīga izvēle.

ManyChat: Līdzīgi kā Chatfuel, ManyChat ir īpaši izstrādāts, lai radītu čatsbotus Facebook Messenger un piedāvā vizuālu izstrādes rīku.

Pielāgota izstrāde: Ja jums ir programmēšanas prasmes vai piekļuve attīstītājiem, jūs varat izveidot pielāgotu čatsbotu, izmantojot programmēšanas valodas un bibliotēkas, piemēram, Python, JavaScript, un programmēšanas platformas kā Node.js. Šādam nolūkam varat izmantot bibliotēkas kā Rasa vai Microsoft Bot Framework SDK.

WordPress spraudņi: Ja jūsu mājas lapa izveidota uz WordPress, pieejami dažādi čatsbotu spraudņi, kas ļauj viegli integrēt čatsbotu savā vietnē.

Iegultie logrīki: Dažas platformas piedāvā čatsbotu logrīkus, ko varat iegult tieši savā mājas lapas HTML. Tas var ietvert dažus kodu fragmentus jūsu mājas lapas veidnē.

Izvēloties risinājumu, ņemiet vērā faktorus, piemēram, to, cik sarežģītas interakcijas jūs vēlaties, lai čatsbots apstrādātu, jūsu tehniskās zināšanas, platformas integrācijas iespējas un vai jums nepieciešama kanālu atbalsts (piemēram, čatsbota integrēšana ar sociālo mediju).

Neskatoties uz izvēlēto platformu, šeit ir vispārīgs process čatsbota integrēšanai savā mājas lapā:

  1. Izvēlieties platformu: Izvēlieties čatsbota izstrādes platformu, kas atbilst jūsu vajadzībām un prasmēm.

  2. Projektējiet sarunu plūsmu: Izstrādājiet čatsbota sarunu plūsmu, izskaidrojot, kā tas atbildēs uz dažādiem lietotāja ievadiem.

  3. Apmāciet čatsbotu: Ja platforma izmanto mašīnmācīšanos, jums būs jāapmāca čatsbots, izmantojot paraugu sarunas, lai uzlabotu tā sapratni.

  4. Integrējiet mājas lapā: Sekojiet platformas norādījumiem, lai iegultu čatsbotu savā mājas lapā. Tas var prasīt dažu kodu fragmentu pievienošanu vai integrēšanu caur API.

  5. Testējiet un iterējiet: Rūpīgi pārbaudiet čatsbotu, lai nodrošinātu, ka tas darbojas kā paredzēts. Veiciet nepieciešamos pielāgojumus, lai uzlabotu tā veiktspēju.

  6. Palaist un uzraudzīt: Kad esat apmierināts, palaistiet čatsbotu savā mājas lapā. Uzraudziet tā mijiedarbību un pastāvīgi pilnveidojiet tā atbildes, balstoties uz lietotāju atsauksmēm un lietošanas modeļiem.

Atcerieties, ka veiksmīgs čatsbots piedāvā vērtību jūsu mājas lapas apmeklētājiem, piedāvājot ātru un atbilstošu palīdzību. Tāpēc lietotājam draudzīga un efektīva čatsbota izstrāde ir būtiska.