fbpx

Grafika un dizains

Photoshop bilžu rediģēšana

Fotošopu rediģēšanas pakalpojumi ietver plašu attēlu manipulācijas un uzlabošanas tehniku klāstu. Parasti šos pakalpojumus piedāvā profesionāli foto redaktori, grafiskie dizaineri vai uzņēmumi, kas specializējas attēlu rediģēšanā. Šeit ir dažas bieži sastopamās funkcijas un pakalpojumi, kas ietverti Fotošopu rediģēšanas pakalpojumos:

 1. Pamata retušēšana: Tas ietver nelielu nepilnību, piemēram, pūtītes, grumbas vai izkļūdošus matus, koriģēšanu, lai padarītu objektu izskatīgu.

 2. Krāsu korekcija: Krāsu pielāgošana attēlā, lai uzlabotu kopējo izskatu, novērstu balanses problēmas vai uzlabotu krāsu spilgtumu.

 3. Apgriešana un izmēru maiņa: Attēla izmēra un dimensiju modificēšana, lai atbilstu konkrētiem prasījumiem, piemēram, sociālajiem tīkliem, tīmekļa vietnēm vai drukas materiāliem.

 4. Fona noņemšana: Fona noņemšana vai mainīšana attēlā, lai izolētu objektu vai novietotu to citā kontekstā.

 5. Attēla manipulācija: Vairāku attēlu apvienošana, objektu pievienošana vai noņemšana vai kompozīta attēla izveide radošiem vai praktiskiem mērķiem.

 6. Foto restaurācija: Veco vai bojāto foto attēlu labošana, noņemot skrāpējumus, asarus un citas nepilnības, lai atjaunotu to sākotnējo kvalitāti.

 7. Izgriezuma ceļa pakalpojumi: Objektu vai subjektu precīza izgriešana no fona, bieži izmantota e-komercijas produktu fotografijā.

 8. Foto uzlabošana: Kopējā attēla kvalitātes uzlabošana, pielāgojot gaismu, kontrastu, asumu un citus parametrus.

 9. HDR rediģēšana: Vairāku vienas ainavas eksponējumu apvienošana, lai izveidotu augstas dinamiskās diapazona attēlu ar lielāku detalizāciju un toņu diapazonu.

 10. Foto efekti un filtri: Daudzu māksliniecisku efektu, filtru un stilu piemērošana, lai attēliem piešķirtu unikālu izskatu vai noskaņu.

 11. Preču attēla rediģēšana: Preču attēlu sagatavošana e-komercijai, nodrošinot konsistenci, noņemot traucējumus un uzlabojot produktu detaļas.

 12. Foto manipulācija: Fantastisku vai iedvesmojošu attēlu izveide, apvienojot vairākus elementus vai mainot realitāti.

 13. Krāsu grādošana: Attēla krāsu paleša pielāgošana, lai panāktu konkrētu noskaņu vai stilu, kas bieži izmanto kino un fotogrāfijā.

 14. Teksts un tipogrāfija: Teksta, logotipu vai grafikas pievienošana attēliem mārketingam, zīmola izcelšanai vai informatīviem nolūkiem.

 15. Paketes apstrāde: Vairāku attēlu rediģēšana vienotā veidā, kas ir noderīgi lielapjomu projektos.

 16. RAW attēla konvertēšana: RAW kameru failu pārveidošana par izplatītākiem formātiem, piemēram, JPEG vai TIFF, saglabājot augstāko attēla kvalitāti.

 17. Vektora konvertēšana: Plakanu attēlu pārveidošana par vektora grafiku, lai nodrošinātu skalējamību un precizitāti.

 18. Foto kompozīcija: Elementu apvienošana no dažādiem attēliem, lai izveidotu vienu, vienmērīgu attēlu.

 19. Attēlu optimizēšana: Attēlu sagatavošana tīmeklim, lai nodrošinātu ātru ielādes laiku un optimālu kvalitāti.

 20. Pielāgotā rediģēšana: Pielāgotu rediģēšanas pakalpojumu sniegšana, lai atbilstu klienta konkrētajām prasībām un vajadzībām.

Piedāvātie pakalpojumi var atšķirties atkarībā no redaktora ekspertīzes vai klienta konkrētajām vajadzībām. Fotošops ir daudzpusīgs rīks, un tā iespējas var izmantot dažādu attēlu rediģēšanas mērķu sasniegšanai. Klienti bieži var pieprasīt specifiskas pielāgošanas un uzlabojumus, lai sasniegtu savus unikālos mērķus.


Neviens ieraksts nav atrasts.
Copyright © 2024 SIA Wups