fbpx

Grafika un dizains

Mājas lapas dizaina izstrāde

Array
Product SKU: WEDESE

Product Info

Profesionāli tīmekļa dizaina pakalpojumi, kas piedāvā pielāgotu tīmekļa vietņu izveidi, responsīvu dizainu, e-komercijas risinājumus, SEO optimizāciju un pastāvīgu atbalstu, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes klātbūtni

Drukāt

Web dizaina pakalpojumi

Pielāgota tīmekļa vietņu izstrāde

Mēs specializējamies pielāgotu tīmekļa vietņu izveidē, kas ir piemērotas jūsu zīmola unikālajai identitātei. Mūsu dizaini ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī optimizēti lietotāju pieredzei un funkcionalitātei.

Atsaucīgs dizains

Visas mūsu tīmekļa vietnes ir pilnībā atsaucīgas, nodrošinot izcilu izskatu un veiktspēju jebkurā ierīcē, neatkarīgi no tā, vai tas ir dators, planšetdators vai viedtālrunis.

E-komercijas risinājumi

Mēs piedāvājam visaptverošus e-komercijas risinājumus, lai palīdzētu jums efektīvi pārdot savus produktus tiešsaistē. Mūsu pakalpojumi ietver tiešsaistes veikalu izveidi, maksājumu vārteju integrēšanu un nevainojamu iepirkšanās pieredzi jūsu klientiem.

SEO optimizācija

Mūsu tīmekļa dizaina pakalpojumi ietver SEO optimizāciju, lai uzlabotu jūsu tīmekļa vietnes redzamību meklētājprogrammās. Mēs izmantojam jaunākās tehnikas, lai palīdzētu jums sasniegt augstāku pozīciju un piesaistītu vairāk organiskās datplūsmas.

Satura pārvaldības sistēmas

Mēs piedāvājam viegli lietojamas satura pārvaldības sistēmas (CMS), kas ļauj jums bez piepūles atjaunināt jūsu tīmekļa vietnes saturu. Mūsu iecienītās platformas ietver WordPress, Joomla un Drupal.

Uzturēšana un atbalsts

Mēs piedāvājam pastāvīgu uzturēšanu un atbalstu, lai nodrošinātu, ka jūsu tīmekļa vietne darbojas nevainojami. Mūsu pakalpojumi ietver regulārus atjauninājumus, drošības pārbaudes un problēmu novēršanu, lai jūsu vietne vienmēr būtu atjaunināta un droša.

Grafiskais dizains

Mūsu grafiskā dizaina pakalpojumi papildina mūsu tīmekļa dizaina piedāvājumus, nodrošinot jums pielāgotu grafiku, logotipus un vizuālos elementus, kas uzlabo jūsu zīmola tiešsaistes klātbūtni.

Lietotāja pieredze (UX) un lietotāja interfeisa (UI) dizains

Mēs pievēršam lielu uzmanību UX un UI dizainam, lai izveidotu intuitīvas un pievilcīgas tīmekļa vietnes. Mūsu mērķis ir nodrošināt jūsu apmeklētājiem nevainojamu un patīkamu pārlūkošanas pieredzi.

Tīmekļa vietņu pārveide

Ja jūsu esošajai tīmekļa vietnei ir nepieciešams svaigs izskats vai uzlabota funkcionalitāte, mēs piedāvājam pārveides pakalpojumus, lai atjaunotu jūsu tiešsaistes klātbūtni un atbilstu pašreizējiem tīmekļa standartiem.

Analītika un atskaites

Mēs piedāvājam detalizētus analītikas un atskaites pakalpojumus, lai palīdzētu jums saprast jūsu tīmekļa vietnes veiktspēju. Mūsu ieskati ļauj jums pieņemt pamatotus lēmumus, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes stratēģiju.

Izvēlieties mūsu tīmekļa dizaina pakalpojumu, lai izveidotu spēcīgu un efektīvu tiešsaistes klātbūtni jūsu uzņēmumam. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu!