fbpx

Grafika un dizains

3d logo izstrāde

Array
Product SKU: DG3LD

Product Info

3D logotipu dizaina pakalpojums ietver trīsdimensiju logotipu izveidi. Tas ietver koncepcijas attīstību, skicēšanu, 3D renderēšanu, krāsu izvēli, klienta atsauksmes un failu piegādi dažādos formātos. Atkarībā no klienta vajadzībām var piedāvāt papildu pakalpojumus un izmantošanas vadlīnijas.

Drukāt

3D logotipa dizaina pakalpojums parasti ietver trīsdimensiju logotipa vai zīmola identitātes izveidošanu. Šeit ir galvenie komponenti un aspekti, kas parasti ir iekļauti 3D logotipa dizaina pakalpojumā:

Sākotnējā konsultācija: Process bieži sākas ar konsultāciju starp klientu un dizaineri, lai apspriestu klienta zīmolu, redzējumu un prasības. Tas palīdz dizainerim saprast klienta mērķus un cerības.

Koncepcijas attīstība: Balstoties uz klienta ievadi, dizainers izstrādā vairākus koncepcijas priekšlikumus 3D logotipam. Šīs koncepcijas var atšķirties pēc stila, krāsas un vispārējā dizaina.

Skicēšana un melnraksti: Dizainers izveidos skices un melnrakstus, kas attiecībā uz 3D logotipa koncepcijām. Šīs skices sniedz aptuvenu vizuālu reprezentāciju dizaina virzienam.

3D renderēšana: Kad koncepcija ir apstiprināta, dizainers izmantos speciālu 3D modelēšanas programmatūru, lai izveidotu trīsdimensiju logotipa versiju. Šajā solī tiek pievienota dziļums, ēna un tekstūra dizainam.

Krāsu un materiālu izvēle: Dizainers izvēlēsies atbilstošas krāsas un materiālus 3D logotipam, lai nodrošinātu, ka tas atbilst klienta zīmola identitātei un redzējumam.

Atsauksmes un korekcijas: Klientam būs iespēja sniegt atsauksmes par 3D logotipa dizainu. Balstoties uz šīm atsauksmēm, dizainers veiks korekcijas un uzlabojumus pēc nepieciešamības.

Noslēpums: Kad klientam ir apmierinošs 3D logotipa dizains, dizainers pabeigs darbu, nodrošinot, ka tas atbilst nepieciešamajām specifikācijām dažādām lietojumprogrammām (piemēram, druka, digitālais, norādes).

Failu formāti: Dizainers nodos klientam logotipa failus dažādos formātos, piemēram, vektoru failus (piemēram, AI, EPS) skalējamībai un rastervirsmas failus (piemēram, PNG, JPG) tīmeklim un drukai.

Lietošanas vadlīnijas: Daži 3D logotipa dizaina pakalpojumi var iekļaut lietošanas vadlīnijas vai zīmola stilu vadlīnijas, kas nosaka, kā logotips jāizmanto dažādās kontekstos, ieskaitot lielumu, atstarpes un krāsu variācijas.

Avota faili: Klienti var saņemt 3D logotipa dizaina avota failus, kas ļauj veikt nākotnes modificēšanu vai izmantot logotipu dažādās lietojumprogrammās.

Piegāde: Galīgie 3D logotipa dizaina faili parasti tiek piegādāti klientam pa e-pastu vai failu koplietošanas platformu.

Papildu pakalpojumi: Daži 3D logotipa dizaina pakalpojumi var piedāvāt papildu pakalpojumus, piemēram, animēto logotipu izveidi video vai kustīgajiem attēliem.

Svarīgi atzīmēt, ka konkrētie 3D logotipa dizaina pakalpojuma detaļas un iznākumi var atšķirties atkarībā no dizainera vai dizaina aģentūras, projekta sarežģītības un klienta vajadzībām. 3D logotipa dizaina pakalpojumu cenas arī var ievērojami atšķirties, ņemot vērā šos faktorus.