fbpx

Joomla Vietnes Drošība

Array
Product SKU: PTJS

Product Info

Joomla drošība ietver pasākumus, lai aizsargātu Joomla darbinātu tīmekļa vietni no potenciāliem draudiem un ievainojamībām. Tas ietver Joomla CMS atjaunošanu, drošu paplašinājumu izmantošanu, admin sadaļas aizsardzību, drošu failu atļauju iestatīšanu, regulāru dublēšanu veikšanu, SSL/HTTPS aktivizēšanu, drošības paplašinājumu izmantošanu, drošības pārbaudes veikšanu un informācijas apkopošanu par jaunākajām drošības praksēm un draudiem. Ievērojot šos labākos veidus, tīmekļa vietnes īpašnieki var uzlabot savu Joomla vietnes drošību.

Drukāt

 

Joomla ir populāra satura pārvaldības sistēma (CMS), kas darbina daudzas tīmekļa vietnes visā pasaulē. Kā jebkuru programmatūru, ir svarīgi veikt piemērotus pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu Joomla instalācijas drošību. Šeit ir daži padomi, kā uzlabot Joomla drošību:

  1. Uzturiet Joomla atjauninātu: Vienumēr izmantojiet jaunāko stabilo Joomla versiju, jo tā iekļauj svarīgas drošības labojumu un kļūdu labojumus. Regulāri pārbaudiet atjauninājumus un uzreiz tos piemērojiet.

  2. Izmantojiet drošus paplašinājumus: Instalējiet paplašinājumus un veidnes tikai no uzticamiem avotiem, piemēram, oficiālā Joomla paplašinājumu direktorija (JED). Pirms instalēšanas pārbaudiet paplašinājumu reputāciju un drošību. Noņemiet no tīmekļa vietnes nepieciešamos vai novecojušos paplašinājumus.

  3. Stipras administratora akreditācijas: Izmantojiet unikālas un stipras paroles savam Joomla administratora kontam. Izvairieties no parastām parolēm vai noklusētajām pieteikšanās akreditācijām. Papildus varat apsvērt divfaktoru autentifikācijas (2FA) ieviešanu, lai nodrošinātu papildu drošības slāni.

  4. Aizsargājiet administratora sadaļu: Ierobežojiet piekļuvi Joomla administrācijas sadaļai pēc IP adreses vai izmantojiet drošu VPN savienojumu. Tas var palīdzēt novērst neautorizētu piekļuvi Jūsu tīmekļa vietnes aizmugurējai daļai.

  5. Nodrošiniet failu un direktoriju atļaujas: Pārliecinieties, ka failu un direktoriju atļaujas ir pareizi iestatītas, lai novērstu neautorizētas modificēšanas vai piekļuvi. Ierobežojiet rakstīšanas atļaujas failiem un direktorijām, kuriem tās nav nepieciešamas.

  6. Regulāri dublējiet: Ievērojiet regulāras tīmekļa vietnes dublēšanas procedūras, ieskaitot datu bāzi un failus. Glabājiet dublējumus drošā vietā, atsevišķi no tīmekļa vietnes. Gadījumā, ja notiek drošības incidents vai datu zudums, Jūs varat atjaunot tīmekļa vietni zināmajā labajā stāvoklī.

  7. Izmantojiet SSL/HTTPS: Aktivizējiet SSL (Drošo soketu slāni) savai Joomla vietnei, lai šifrētu komunikāciju starp tīmekļa serveri un lietotāja pārlūku. Tas palīdz aizsargāt jutīgu informāciju, piemēram, pieteikšanās akreditācijas un lietotāju datus.

  8. Drošības paplašinājumi: Apsveriet drošības paplašinājumu vai spraudņu izmantošanu, kas ir speciāli izstrādāti Joomla, piemēram, tīmekļa lietojumprogrammu ugunsmūri (WAF) vai ļaunprātīgu programmatūru skanētājus. Tie var nodrošināt papildu aizsardzību pret izplatītiem drošības draudiem.

  9. Regulāri drošības revīzijas: Periodiski veiciet drošības revīzijas savai Joomla vietnei, lai noteiktu ievainojamības vai vājības. Jūs varat izmantot drošības skenēšanas rīkus vai ienāktos profesionālus, lai veiktu visaptverošu drošības novērtējumu.

  10. Sekojiet jaunumiem: Sekojiet jaunākajām drošības ziņām un brīdinājumiem, kas saistīti ar Joomla. Abonējiet Joomla drošības pasta sarakstus vai sekot uzticamiem Joomla drošības blogiem, lai būtu informēti par jauniem draudiem un ieteiktajām drošības praksēm.

Atcerieties, ka neviens sistēma nav pilnīgi imūna pret drošības riskiem, bet, ievērojot šos labākos veidus un saglabājot piesardzību, Jūs varat ievērojami uzlabot Jūsu Joomla darbinātās tīmekļa vietnes drošību.